"Nieformalne zrzeszenie adwokatów i radców prawnych z okolic Olsztyna"

W dzisiejszych czasach powstaje wiele użytecznych rzeczy, które sprawią się doskonale w domu, jak i zarówno poza nim.

Jedną z nich jest używana w wielu rzeczach pianka. Pianka jest to miękki materiał, który wraca zazwyczaj do swego początkowego kształtu. 
Żeby paczki z przesyłkami się nie rozwaliły, na rogach pudełka stosuje się narożniki ochronne, znane również jako narożniki piankowe. Dzięki założeniu ich na rogi pudełek paczki nie uderzają o siebie, dzięki czemu jest większe prawdopodobieństwo, że produktowi wewnątrz nic się nie stanie. Narożniki piankowe zazwyczaj są koloru białego lub jasnożółtego, ale można także spotkać je w kolorze niebieskim, zielonym, czerwonym, fioletowym, jak i różnych odcieniach czarnego.
Zastosowane są też w zabezpieczaniu rogów mebli, takich jak szafki, półki, biurka, różnych rodzajów komód oraz do wiele, wiele innych mebli i urządzeń elektrycznych. Koszt jednego takiego narożnika nie wynosi więcej niż jeden polski złoty. Jako drugie pianki mogą mieć zastosowanie jako wypełniacze do paczek. Najczęściej używa się tego, podczas gdy wysyłamy jakąś kruchą lub nietrwałą przesyłkę, np. szkło, porcelana oraz jakieś łatwe do zniszczenia przedmioty. 
Jest kilka rodzajów wypełniaczy do paczek, takich jak skropak, chipsy styropianowe S oraz flopak. Najpopularniejszym wypełniaczem jest skropak. Na pierwszy rzut oka wygląda on jak zwykłe chrupki kukurydziane, które jadało się jako dziecko, lecz niestety nie są one jadalne, ponieważ jest on w 100 % biodegradowalny. Podstawowym kolorem tych wypełniaczy do paczek jest biały.
Więcej o wypełniaczach do paczek dowiesz się ze strony: http://pksystem.com.pl/produkty/wypelniacze-papierowe-do-paczek

Fotorelacja

narożniki ochronne

narożniki piankowe

wypełniacze do paczek