"Nieformalne zrzeszenie adwokatów i radców prawnych z okolic Olsztyna"

Polski prawnik w Austrii to zawód, o którym marzy każdy student prawa.

"Adwokat w Wiedniu" brzmi dumnie i całą pewnością niesie za sobą prestiż. Nie każdy w końcu może zostać prawnikiem, a nawet jeśli to, nie każdy może mieć możliwość zrobienia aplikacji, a już na pewno nie każdy może pracować w Wiedniu, w jednym z najpiękniejszych miast świata, kojarzonym ze sztuką, słynnym walcem wiedeńskim i orkiestrą. Polski prawnik w Austrii to wszystko ma na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo zaś, z całą pewnością nie może narzekać na brak pracy i niskie zarobki. 
Adwokat w Wiedniu może liczyć na wciąż spływające do niego zlecenia, nie tylko od obywateli naszego kraju, ale od osób potrzebujących porad adwokackich w ogóle. Ludzie na całym świecie zawsze będą się rozwodzić, sądzić, dzielić się sprawowaniem opieki nad dziećmi, itp. W każdej z wymienionych sytuacji pomoc adwokata jest niezbędna. Nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z tymi problemami sami. Polski prawnik w Austrii świadczy usługi niezwykle potrzebne, przede wszystkim naszym rodakom. 
Nie tylko, ale przede wszystkim im, Polakom, którzy wyjechali do Austrii "za chlebem", dla których życie w obcym kraju samo w sobie już jest ciężkie, a nierzadko muszą zmagać się z zagadnieniami prawnymi, które są dla nich niezrozumiałe nie tylko z powodu języka, ale również ze względu na prawniczy charakter. W takim wypadku możliwość udania się po poradę do polskiego prawnika jest nie do przecenienia. Dlatego apelujemy do studentów prawa, aplikantów: zastanówcie się, czy nie byłoby dobrym pomysłem świadczenie swoich usług poza granicami naszego kraju, na które to usługi czeka cała rzesza naszych obywateli. Nie wspominany już o możliwości rozwoju i dużo lepszych (europejskich) zarobkach, o których w Polsce możecie tylko pomarzyć. Gorąco Was do tego zachęcamy.

Fotorelacja

prawo