"Nieformalne zrzeszenie adwokatów i radców prawnych z okolic Olsztyna"

Chcesz podczas rozwodu ubiegać się o podział majątku? Poszukujesz wyłącznie najlepszych i skutecznych adwokatów? Pragniesz błyskawicznie zrealizować swoje wszystkie cele?
Wrocławska kancelaria prawna, zaprasza do skorzystania ze swoich usług! Gwarantujemy maksimum zadowolenia. Jesteśmy profesjonalną i wykształconą kadrą, a praca to nasza pasja. Nawet w wolnym czasie zapoznajemy się z wszelkimi nowościami i nowinkami z dziedziny prawa, tak aby móc jak najlepiej reprezentować Cię w sądzie. Skuteczny adwokat do spraw o podział majątku, jest w Twoim zasięgu! Mamy najkorzystniejszą ofertę na rynku.

Udzielimy Ci rad, jak podczas rozwodu podzielić wspólnie zaciągnięty kredyt. Świetnie orientujemy się jak uniknąć zobowiązania za długi, zaciągnięte przez współmałżonka podczas trwania małżeństwa. Podział majątku wcale nie musi być równy, bywa tak, że jednemu z współmałżonków przypadają większe udziały. Naszą specjalnością są sprawy o rozwód, podział majątku, separację, alimenty, ustalenie praw opieki nad dzieckiem. Oferujemy kompleksowe prowadzenie spraw o alimenty Pomagamy w polubownym lub sądownym załatwieniu Twoich spraw. Przeprowadzamy proces ustanowienia rozdzielności majątkowej, a także rozdzielności majątkowej z wyrównaniem dorobku. 

Nasza kancelaria zdobyła szerokie uznanie wśród klientów. Zdobyliśmy rzeszę zadowolonych klientów, oraz mamy na koncie wiele sukcesywnie zakończonych spraw. Doskonale wiemy, jak na podstawie przepisów prawa, przeprowadzić skuteczny podział majątku. Oferujemy profesjonalną reprezentację na rozprawach sądowych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Przestrzegamy zasad etyki zawodowej, więc możesz być pewien całkowitej dyskrecji. Skontaktuj się z tą kancelarią jak najszybciej.

Fotorelacja

usługi prawnicze

radca prawny

prawnik

adwokat

rodzina

alimenty